Organizator:

Dla kogo jest konferencja TAROPAK DESIGN?

- Project Managerów, którzy w cyklu życia produktu odpowiadają m.in. za jego opakowanie,

- przedstawicieli agencji marketingowych i reklamowych, którzy współpracują z firmami związanymi z tworzeniem i produkcją opakowań,

- projektantów opakowań,

- producentów opakowań,

- zakupowców,

- przedstawicieli firm oferujących surowce i półprodukty dla branży.

Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja konferencji Taropak Design!

#

KONFERENCJA TAROPAK DESIGN

Druga edycja TAROPAK DESIGN odpowiedziała na kluczowe dla branży pytania: Jak ważny jest marketing dla branży? Jak duży wpływ na sprzedaż ma wygląd opakowania? Jak zaprojektować opakowanie, które skutecznie sprzedaje, na czym polega storytelling w opakowaniu? Jaki wpływ na sprzedaż i projektowanie opakowań mają różnice kulturowe? Jak wpłynąć pozytywnie na wrażenia z momentu otwierania opakowania?

Partnerzy Konferencji w 2022:

Organizator

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.